HradecKrálovéDnes.cz
HradecKrálovéDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Běh a pochod přes Vlčí jámu - Slatina nad Zdobnicí

Kdy:
Sobota 20.08.2016 od 10:00 hod
Kde:
Hospoda U Václava, Hlavní 167, Slatina nad Zdobnicí
Pořadatel:
Sdílet:

Spolek Běžíme.cz zve všechny milovníky běhu a přírody na již třetí ročník běžecko-pochodové události s názvem "Běh a pochod přes Vlčí jámu", která koná 20. 8. 2016 ve Slatině nad Zdobnicí.
Letošní ročník nabídne, již tradičně, tratě dlouhé 4, 8 a 12 km. Poprvé se ale představí trať v délce 21 km a zdatní sportovci tak dostanou možnost vyzkoušet si na vlastní kůži půlmaraton.

Trasa pochodu a běhu povede po polních, asfaltových a štěrkových cestách, na nichž Vás čekají pouze mírná převýšení. Vychutnat si tak budete moci pohodový den strávený v krásném prostředí podhůří Orlických hor.
Pro všechny úspěšné sportovce bude v případě zájmu připravena fotografie z cílové rovinky. Každý účastník bude oceněn medailí a SMS s cílovým časem umožní porovnat výkony v jednotlivých ročnících nebo s ostatními běžci.

Pro malé i velké je připraven bohatý doprovodný program. Díky přítomnosti pracovníků Českého červeného kříže se budete moci seznámit se základy první pomoci. Dětem udělá radost projížďka na poníkovi, ostatní mohou poměřit sílu svých svalů v soutěži převracení pneumatik nebo při bahenních zápasech. O zábavu se postarají i závody v letní lyžovačce. Těšit se můžete na spoustu dalšího!
Neváhejte a zaregistrujte se na www.vlcijama.cz.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,618898391724