HradecKrálovéDnes.cz
HradecKrálovéDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Veřejné slyšení o UFO: Pentagon ukázal odtajněné záběry létajícího kulovitého objektu

19. 5. 2022 | Představitelé Pentagonu 17. května ukázali zákonodárcům dva videozáznamy neidentifikovaných leteckých úkazů (UAP), známých spíše jako UFO, při prvním otevřeném slyšení v Kongresu na toto... Článek Veřejné slyšení o UFO: Pentagon ukázal odtajněné záběry létajícího kulovitého objektu se nejdříve objevil na AC24.cz.

Jsme v dezinformační válce? Elf Kartous vs. advokát Nielsen

19. 5. 2022 | Jsme v dezinformační válce? Elf Kartous vs. advokát Nielsen v diskuzi pro Zákony bohatství. (Foto: Youtube) Článek Jsme v dezinformační válce? Elf Kartous vs. advokát Nielsen se nejdříve objevil na AC24.cz.

ŽIVĚ: Zelenskyj se vysmál tvrzení Ruska o laserových zbraních

19. 5. 2022 | 24. února Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu. Na zpravodajství AC24.cz můžete sledovat aktualizované dění. (Foto: Shutterstock / ilustrační) 07:17 Zelenskyj se vysmál tvrzení Ruska... Článek ŽIVĚ: Zelenskyj se vysmál tvrzení Ruska o laserových zbraních se nejdříve objevil na AC24.cz.

Polovina sledujících Joea Bidena na Twitteru je falešná, odhalil audit

18. 5. 2022 | Téměř polovina z 22,2 milionu sledujících prezidenta Joea Bidena na Twitteru jsou falešné účty, jak vyplývá z auditního nástroje softwarové společnosti SparkToro. (Foto: Youtube... Článek Polovina sledujících Joea Bidena na Twitteru je falešná, odhalil audit se nejdříve objevil na AC24.cz.

Jan Tománek: Proti doporučení SÚKLu? Žádný problém – jde jen o děti!

18. 5. 2022 | Markéta Dobiášová se ve svém článku ptala na ministerstvu, proč se ministr Válek neřídil zamítavým stanoviskem SÚKLu, který NEDOPORUČIL třetí dávku pro děti od 12ti let a i... Článek Jan Tománek: Proti doporučení SÚKLu? Žádný problém – jde jen o děti! se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
08:15:22 | 19.05.2022

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

Na Ukrajině vládne fašismus, podporují ho USA i ČR, obětujeme sami sebe v pomoci těm, kdo si to nezasluhují.. a dopouštíme genocidu na Slovanech!

19. 5. 2022 | Petr Hájek je bývalý mluvčí prezidenta Václava Klause. Tento člověk v současnosti rozšiřuje na svém. konspiračním webu Protiproud tezi o tom, že na Ukrajině probíhá speciální vojenská operace na Ukrajině, jen čistí Doněckou a Luhanskou republiku od neonacistických jednotek Ukrajinců skandinávského nebo protogermánského původu, kteří páchali genocidu na Slovanech. Je to nepochybný vítěz v anketě o nejbizarnější projev tuposti, jaký současná dezinformační scéna nabízí. Zbytek je vlastně už jen ta ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
08:15:21 | 19.05.2022

Čtvrtek 19.5.2022
Královehradecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.